BLOG

Yangın Merdiveni Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Eskiden yapılan yangın merdivenlerine bakacak olursanız betonarme yapılardan yapılmış ve binanın dizaynını bozan yapılarla karşılaşırsınız. Ancak günümüzde ürettiğimiz yangın merdivenleri sökülüp,parçalanabilen çelik ve metal profillerden meydana gelmektedir. Üstelik binanızın dış görünümünü bozmadığı gibi, dizayn ve dekor aracı olarak yapılmaktadır. Arka cephelerde gizlenen yangın merdivenleri artık daha görünür cephelerde, istediğiniz renklerde yer alarak binaya uyum sağlamaktadır.
İşte tüm bu detaylar ise yangın merdiveni fiyatları üzerinde etken olan faktörlerdendir.
Yangın merdiveninde olması istediğiniz renkler, model ve kat yüksekliği gibi faktörlerden dolayı yangın merdiveni fiyatları artış göstermektedir.
Ayrıca daha kısa sürede bitirilmesi istenen durumlarda işçi sayısı artacağından bu da yangın merdivenlerinde fiyat artışı olarak yansıyacaktır.
Bu faktörlere son bir örnek daha verecek olursak, yangın merdivenlerinde kullanılan malzemeleri söyleyebiliriz.
Yönetmeliğe göre ısıya, dumana, hava şartlarına ve zemine maksimum sürelerde uygun olan yangın merdivenleri için kullanılacak olan malzemelerin sınıf farklılıkları fiyatların değişmesine neden olmaktadır.

İstanbul yangın merdiveni firmamız bina üzerinde ücretsiz olarak sunduğu Yangın Merdiveni keşif hizmeti ile fiyatların belirlenmesinde önemli olan faktörleri belirler. Bina kat sayısı ve modeli belirleyecek olan bu hizmetin ardından malzeme kalınlığı, adeti gibi önemli olan hesaplar da yapılır. Yönetmeliğe uygun olarak basamak genişliği veya boşluğuna dair yapılacak düzenlemeler fiyatları arttırmakta veya azaltmaktadır. 

Her bütçeye uygun hale getirdiğimiz yangın merdivenlerine kaliteli bir şekilde sahip olmak için hemen bizi arayabilirsiniz. Yeni binalarda yangın merdiveni için bırakılmış olan inşaat yerlerinin ölçülerini profesyonel bir şekilde almaktayız. Keşif hizmeti sunulmadan belirlenmeyecek olan fiyatlar için gerekli olan çalışmalarımızı en kısa sürede işinin ehli çalışanlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Çizecek olduğumuz yangın merdiveni projesi konutlarınıza ruhsat almanıza yardımcı olacaktır. 

Yangın merdivenlerimizin satışa sunulmadan önce fabrikalarımızda onaylandığını ve yetkili kurumlar tarafından da çeşitli testlerden geçirildiğini bilmeniz içinizi rahatlatacaktır. Yangın merdiveni fiyatlarını etkileyen faktörlere rağmen birçok hizmeti de ücretsiz olarak sunan firmamızın müşterisi olarak oldukça fazla olan kaliteli yangın merdiveni hizmetlerimizden faydalanın. Yangın merdiveni fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgileri almak için daha fazla vakit kaybetmeden hemen bizi arayın.

yangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatı –  yangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarısac kapısac kapı kasasımetal kapımetal kapı kasası - sac kapısac kapı kasasımetal kapımetal kapı kasası - yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları –  yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları –  yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları –  yangın tesisatıyangın sprinkleriyangın söndürne - yangın tesisatıyangın sprinkleriyangın söndürne - çelik çatıçelik çatı imalatıçelik konstrüksiyonçelik çatı fiyatlarıteras çatı - çelik çatıçelik çatı imalatıçelik konstrüksiyonçelik çatı fiyatlarıteras çatıferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatıferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatı - ferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatı - ferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatıyangın tüpüyangın tüpü fiyatlarıyangın tüpü dolumu -   yangın tüpü servisi - cam temizliğicam silmecam temizlemecam temizlik - cam temizliğicam silmecam temizlemecam temizlik yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları.

KARABOĞA MÜHENDİSLİK LTD ŞİRKETİMİZDEN HİZMET ALAK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

Eskiden yapılan yangın merdivenlerine bakacak olursanız betonarme yapılardan yapılmış ve binanın dizaynını bozan yapılarla karşılaşırsınız.