BLOG

Yangın merdiveni ölçüleri

Yangın merdivenlerinin amacına uygun olabilmesi için birtakım şartlar çerçevesinde imalatının yapılmış olması gerekir. "Yangın merdiveni imalatı" için belirlenecek olan ölçülerde yönetmelik esas alınmaktadır.
Bu yönetmeliğe göre "yangın merdiveni" üretiminde malzemelerden montaja kadar çeşitli ölçümler belirlenmektedir.
Gelin bu ölçülerin maksimum ve minimum değerlerine birlikte göz atalım:
Yangın merdiveni için basamakların üzerine bastığınız dar kısımlarının genişliği kullanılacak alanlara göre minimum 100 mm ile 125 mm arasında olmalıdır.
Minimum 4 basamak ve maksimum 17 basamak olması gereken kısımlarının dönen yerlerinde de geniş ölçüler kullanılır.
Dönen yerlerinde ve bitim yerlerinde kot farkları maksimum 3 mt olmalıdır.
"Yangın merdivenleri"yerden minimum 10 cm yüksekte yapılır ve minimum 80 cm genişliğe sahip merdivenlerde tek küpeşte, daha fazla genişliğe sahip merdivenlerde ise iki ve daha fazla olması gerekmektedir.

"İstanbul yangın merdiveni" firmamızdan ölçüler ve yangın merdivenleri ile ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz. "Yangın merdiveni fiyatları" için yapacağınız araştırmalar da firmamız miktar belirtmeden önce müşterilerine ücretsiz keşif hizmeti vermektedir.
Böylelikle fiyat belirlemesi yapmak için gerekli olan şartları kaliteli bir biçimde belirlemektedir.
Yukarıda bazı teknik bilgilerini verdiğimiz "yangın merdiveni özellikleri" arasında bulunmayan birçok detaya hakim olmak isterseniz iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarımızdan bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Sektörün geniş bir kitleye hitap etmesi nedeniyle "Yangın merdiveni firmaları" arasında seçim yapmakta oldukça zorlanabilirsiniz. İşinize yaracak bir püf nokta da bu aşamada firmaların kalite belgelerini incelemek ve çalışanlarının özelliklerine bakmak olmalıdır.
Firmamızın mevcut uluslararası kalite belgelerini incelemeyi talep edebilir ve içiniz rahat bir biçimde alışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz.
Uzun yıllar yıpranma yaşamayacağınızın garantisini verdiğimiz ürünlerimizin konforuna başka hiçbir firmanın ürünlerinde rastlanmaz.

yangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatı –  yangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarısac kapısac kapı kasasımetal kapımetal kapı kasası - sac kapısac kapı kasasımetal kapımetal kapı kasası - yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları –  yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları –  yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları –  yangın tesisatıyangın sprinkleriyangın söndürne - yangın tesisatıyangın sprinkleriyangın söndürne - çelik çatıçelik çatı imalatıçelik konstrüksiyonçelik çatı fiyatlarıteras çatı - çelik çatıçelik çatı imalatıçelik konstrüksiyonçelik çatı fiyatlarıteras çatıferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatıferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatı - ferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatı - ferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatıyangın tüpüyangın tüpü fiyatlarıyangın tüpü dolumu -   yangın tüpü servisi - cam temizliğicam silmecam temizlemecam temizlik - cam temizliğicam silmecam temizlemecam temizlik yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları.

KARABOĞA MÜHENDİSLİK LTD ŞİRKETİMİZDEN HİZMET ALAK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

Bu yönetmeliğe göre "yangın merdiveni" üretiminde malzemelerden montaja kadar çeşitli ölçümler belirlenmektedir.