KALİTENİN ADI YANGIN MERDİVENLERİ

KALİTENİN ADI YANGIN MERDİVENLERİ

‘’Yangın merdivenleri’ günümüzde oldukça önemli olan bir ihtiyaç haline gelmiş durumdadır.  Tabi ki yangın merdiveni alınırken mutlaka dikkat edilmelidir. Firmamız tarafından itina ile üretilmekte olan bu ürünlerimiz sizin güvenliğinizi on plana alarak üretilir.

Oturduğunuz binaları ya da çalıştığınız iş yerlerini en iyi şekilde koruyan bu ürünler oldukça önemli olup sizlere özel bir şekilde hazırlanmaktadır.

Yangın merdivenleri üretilirken mutlaka yapısına dikkat edilmelidir çünkü bu merdivenlerde tahliyeye olması oldukça önemlidir. Günümüzde oldukça çok insan bulunan yerlerde bulunması zorunlu olan bu merdivenler daima okul, hastane, alışveriş merkezleri ya da iş yerlerinde bulunmak zorundadır. Geçtiğimiz günlerde oldukça çok yaşanan yangın olaylarından dolayı günümüzde devlet tarafından bu merdivenlerin yapılması zorunlaştırılmıştır.

Yangın Merdiveni Çeşitleri

Günümüzde bulunmakta olan pek çok ‘’yangın merdiveni modeli’ bulunmaktadır. Bu yangın merdivenleri tercih edilecekken öncelikle binanın yapısı ve merdiven modelini dikkate almak gereklidir. En çok tercih edilen merdivenleri genelde Z tipi merdivenler olarak karşımıza çıkmaktadır.  Merdiven modellerine bakıldığında günümüzde en güvenli olan bu z tipi yangın merdivenleri olmaktadır. Yangın merdivenleri yangın gibi durumlarda insanların etkilenmemesi için özellikle dışarıda yapılan bir yapıdır. Bazı yapılarda iç yangın merdivenleri de yapılmaktadır fakat böyle bir yapıdaki merdivende mutlaka iç baca bulunmak zorundadır. Firmamız tarafından özenle yapılarak müşterilerimiz ile buluşturulan yangın merdivenlerine ilgi oldukça büyük olmakta. Hemen hemen her bütçeye uygun bir şekilde ürettiğimiz yangın merdivenlerini herkes kullanabilsin diye özellikle ‘’ uygun yangın merdiveni’ modelleri ile müşterilerimizi buluşturuyoruz. Özellikle firmamızda usta eller tarafından üretilmekte olan bu yangın merdivenleri ile bu sektörde bulunmakta olan öncü firmalardan olmayı siz müşterilerimiz sayesinde çok kolay bir şekilde başardık, bunda siz müşterilerimizin fikirleri oldukça önemli

KARABOĞALAR MÜHENDİSLİK

Gsm         0532 711 74 23

Gsm         0532 703 75 09

TLF           0216 642 68 31

TLF           0216 641 50 84

FAX          0216 642 68 31

FAX          0216 641 50 84

E-mail      info@karabogalar.com

E-mail      info@karabogamuhendislik.com

Merkez     Hamidiye Mah. Güler Sok. No: 7. 4/B Çekmeköy/İSTANBUL

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

olmaktadır.