Makaralı Yangın Merdiveni

Makaralı Yangın Merdiveni

Makaralı Yangın Merdiveni

Belki küçücük bir kıvılcımla başlayan yangın, kısa sürede büyük bir bölgeyi kaplayabilir. Sonuçları da, oldukça üzücü olabilir. Yangın denildiğinde, mal kaybından daha da önemlisi yaşanan can kayıplarıdır. Bulunulan binada, yangın tehlikesiyle karşılaşıldığında, yapılacak tek şey, soğukkanlılığımızı koruyarak, mümkün olduğu kadar kısa sürede olay yerini terk etmektir. Bunu da, en konforlu şekilde yangın merdivenleriyle sağlayabiliriz. Yangın merdivenleri, farklı özelliklerine göre değişik tipleri bulunan ürünlerdir. Makaralı yangın merdivenleri, son zamanlarda en dikkat çeken ve rağbet gören merdiven türleridir.

Günümüzde, birçok bina, yoğunluk nedeniyle cadde tarafına bakmaktadır. Bu tarz binalarda, merdivenler yere kadar indirilememektedir. Bu durumda, bu tip binalarda makaralı yangın merdivenleri kullanılmaktadır. Birinci kat ile zemin kat arasında bağlantı sağlayarak dışarı çıkışı kolaylaştıran merdivenler, uzman bir mühendislik gerektirmektedir. Makara sistemiyle çalışan ürünün, tehlike anında kolay kullanılabilmesi için, kaliteli şekilde üretilmiş olması şarttır.

Makaralı yangın merdivenleri ile, her binada yangın merdiveni bulunmakta, güvenlik sorusuna en etkili alternatifle çözüm bulunmaktadır. Kaliteli, estetik ve ucuz yangın merdiveni konusunda birçok çeşitle İstanbul ve çevresine hizmet sunan firmamızdan, makaralı yangın merdiveni ve daha fazlası için hizmet alınabilir.